0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0

Утепленный защитный чехол для термосов Tramp Expedition объемом 0,9 и 0,75 л. Le Roy Small

284грн.
  • Производитель  LE ROY
  • Наличие:  Скоро в продаже
  • Код Товара:  LR-T-SMALL
  • LR-T-SMALL
   

Безкоштовна доставка
Ми пропонуємо безкоштовну доставку при купівлі спортивного обладнання та аксесуарів. Платіть тільки за покупку, а всі витрати на доставку ми візьмемо на себе.
*акція діє лише при покупці на суму від 5000 грн.
*Увага: товар придбаний на виплат, що бере участь в акціях або зі знижкою доставка обумовлюється індивідуально.
Повернення товару

Ви можете обміняти або повернути куплений товар протягом 14 календарних днів з моменту покупки у магазині.

Щоб повернути або обміняти товар, будь ласка, переконайтеся, що:

         товар, який не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей тощо;

         товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;

         збережено всі ярлики та заводське маркування;

         є документи, що підтверджують покупку товару вашим клієнтом.

 

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за наявності висновку авторизованого або нашого сервісного центру, про те, що умови експлуатації не були порушені.

Обміняти або повернути товар можна надіславши нам товар Новою Поштою (обов'язково попередньо погодивши з вашим провідним менеджером обмін або повернення)

Гарантія сервіс

Гарантійне обслуговування здійснюється безкоштовно силами сервісної служби компанії SVITSPORTA.COM.UA. Строк дії гарантії зазначений у гарантійному талоні, виданому при купівлі товару, та набирає чинності з дня продажу товару.

4230528-business-marketing-service-solution_115020.pngСервис

   Наша сервісна служба готова Вам допомогти в обслуговуванні, регулюванні та ремонті тренажерів 5 днів на тиждень. Ви можете звертатися до нас як із разовими питаннями, так і за потреби комплексної сервісної підтримки.

Запорукою нашого якісного сервісного обслуговування є висококваліфікований персонал, наявність постійно поповнюваного складу оригінальних запасних частин та витратних матеріалів, наявність спеціального обладнання, технічної літератури та рекомендацій від виробників.

Утепленный защитный чехол для термосов Tramp Expedition объемом 0,9 и 0,75 л. Le Roy Small Утепленный защитный чехол для термосов Tramp Expedition объемом 0,9 и 0,75 л. Le Roy Small Утепленный защитный чехол для термосов Tramp Expedition объемом 0,9 и 0,75 л. Le Roy Small Утепленный защитный чехол для термосов Tramp Expedition объемом 0,9 и 0,75 л. Le Roy Small Утепленный защитный чехол для термосов Tramp Expedition объемом 0,9 и 0,75 л. Le Roy Small
Описание

Утепленный  защитный чехол для термосов Tramp  экспедиционной серии объемом 0,9  и 0,75  л.

Надежный крепкий чехол в виде тубуса надежно сохранит ваш термос Tramp от повреждений и увеличит порог сохранения температуры. Размер чехла разработан специально под данную линейку термосов (а также аналогов)

Основой чехла является пластиковая труба. Снаружи использована крепкая ткань Оксфорд, в середине мягкая подкладочная ткань и поролон, который также добавляет и термо-свойства.

Молния по периметру крышки предоставляет доступ в середину чехла. Для переноски в руке имеется мягкая ручка, а для ношения на поясе в верхней части расположена поясная петля.

Купить чехол для термоса Tramp рекомендуется тем, кто хочет сохранить свой термос в сохранности и увеличить порог сохранения температуры.

Характеристики:

Подходит к следующим моделям термосов Tramp:

Термос Tramp Expedition Line 0,9 л черный (оптимально)

Термос Tramp Expedition Line 0,9 л оливковый (оптимально)

Термос Tramp Expedition Line 0,75 л черный (с запасом)

Термос Tramp Expedition Line 0,75 л оливковый (с запасом)

Внешний размер:

Высота – 39 см.

Диаметр – 11,8 см.

Вес : 477