0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0

Гарантия сервис Гарантія сервіс

Шановні власники та адміністратори тренажерних залів та фітнес-центрів!

 

Наш спортивний магазин пропонує Вам свої послуги якісного сервісного обслуговування, гарантійного обслуговування домашнього та професійного спортивного обладнання.

Гарантійне обслуговування:

Гарантійне обслуговування здійснюється безкоштовно силами сервісної служби компанії. Строк дії гарантії зазначений у гарантійному талоні, виданому при купівлі товару, та набирає чинності з дня продажу товару. У гарантійному талоні вказуються основні умови гарантії та контактні телефони сервісної служби.

Сервіс:

1.Заміна тросів на вантажоблокових тренажерах будинок/серія, проф/лінія: (ціна договірна.)

(очищення напрямних від старого мастила, заміна троса, граничне випробування, вартість троса оплачується окремо залежно від довжини та діаметра)

 

2. Ремонт бігових доріжок будинок/серія, проф/лінія. (ціна договірна.)

(розбирання бігової доріжки, пошук та усунення несправності обладнання, чищення переднього та заднього валів, чищення бігового полотна, чищення дека плити, очищення всіх деталей від пилу та бруду, збирання бігової доріжки, перевірка на справність)

3. Ремонт орбитреков дом/серия, проф/линия (цена договорная.)
(разборка орбитрека, поиск и устранение неисправности оборудования, очистка всех деталей от пыли и грязи, сборка орбитрека, проверка на исправность)

Витратні матеріали у розділі "Запчастини для тренажерів". 

Сайт виробник полотна для бігових доріжок "SPORTPOLOTNO.COM.UA" 

Акции