0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0

Слэмбол 10 кг Stein

991грн.1239грн.
  • Производитель  Stein
  • Наличие:  Предзаказ
  • Код Товара:  LMB-8025-10
  • LMB-8025-10
1239грн.
991грн.
 Нашли дешевле
   

Безкоштовна доставка
Ми пропонуємо безкоштовну доставку при купівлі спортивного обладнання та аксесуарів. Платіть тільки за покупку, а всі витрати на доставку ми візьмемо на себе.
*акція діє лише при покупці на суму від 5000 грн.
*Увага: товар придбаний на виплат, що бере участь в акціях або зі знижкою доставка обумовлюється індивідуально.
Повернення товару

Ви можете обміняти або повернути куплений товар протягом 14 календарних днів з моменту покупки у магазині.

Щоб повернути або обміняти товар, будь ласка, переконайтеся, що:

         товар, який не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей тощо;

         товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;

         збережено всі ярлики та заводське маркування;

         є документи, що підтверджують покупку товару вашим клієнтом.

 

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за наявності висновку авторизованого або нашого сервісного центру, про те, що умови експлуатації не були порушені.

Обміняти або повернути товар можна надіславши нам товар Новою Поштою (обов'язково попередньо погодивши з вашим провідним менеджером обмін або повернення)

Гарантія сервіс

Гарантійне обслуговування здійснюється безкоштовно силами сервісної служби компанії SVITSPORTA.COM.UA. Строк дії гарантії зазначений у гарантійному талоні, виданому при купівлі товару, та набирає чинності з дня продажу товару.

4230528-business-marketing-service-solution_115020.pngСервис

   Наша сервісна служба готова Вам допомогти в обслуговуванні, регулюванні та ремонті тренажерів 5 днів на тиждень. Ви можете звертатися до нас як із разовими питаннями, так і за потреби комплексної сервісної підтримки.

Запорукою нашого якісного сервісного обслуговування є висококваліфікований персонал, наявність постійно поповнюваного складу оригінальних запасних частин та витратних матеріалів, наявність спеціального обладнання, технічної літератури та рекомендацій від виробників.

Описание

Слембол Stein 10 кг - это разновидность набивного мяча для кроссфита и ММА, для отработки ударов и бросков. Отличная альтернатива камням Атласа. Незначительное изменение формы и специальная шероховатая поверхность слембола обеспечивают более удобный хват.


  • Чехол изготовлен из ударопрочного полипропилена, стойкого к износам и разрывам. Рифленая структура покрытия обладает нескользящим эффектом, приятна на ощупь и имеет отличную шумоизоляцию.
  • В качестве наполнителя используется песок, полное отсутствие воздуха внутри.
  • Слембол отличается от привычного медбола своей инертностью. Благодаря сыпучести песка и отсутствию воздуха внутри, мяч совершенно не отскакивает от пола и как-будто "прилипает" к нему. Поэтому наиболее популярное упражнение со слемболом - удары об пол и стену. Такие мячи не будут кататься по спортзалу, как правило, где они упали, там и остались.