0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0

Силиконовая смазка для беговых дорожек 500мл Wacker Німеччина

580грн.650грн.
650грн.
580грн.
 Нашли дешевле
   

Безкоштовна доставка
Ми пропонуємо безкоштовну доставку при купівлі спортивного обладнання та аксесуарів. Платіть тільки за покупку, а всі витрати на доставку ми візьмемо на себе.
*акція діє лише при покупці на суму від 5000 грн.
*Увага: товар придбаний на виплат, що бере участь в акціях або зі знижкою доставка обумовлюється індивідуально.
Повернення товару

Ви можете обміняти або повернути куплений товар протягом 14 календарних днів з моменту покупки у магазині.

Щоб повернути або обміняти товар, будь ласка, переконайтеся, що:

         товар, який не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей тощо;

         товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;

         збережено всі ярлики та заводське маркування;

         є документи, що підтверджують покупку товару вашим клієнтом.

 

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за наявності висновку авторизованого або нашого сервісного центру, про те, що умови експлуатації не були порушені.

Обміняти або повернути товар можна надіславши нам товар Новою Поштою (обов'язково попередньо погодивши з вашим провідним менеджером обмін або повернення)

Гарантія сервіс

Гарантійне обслуговування здійснюється безкоштовно силами сервісної служби компанії SVITSPORTA.COM.UA. Строк дії гарантії зазначений у гарантійному талоні, виданому при купівлі товару, та набирає чинності з дня продажу товару.

4230528-business-marketing-service-solution_115020.pngСервис

   Наша сервісна служба готова Вам допомогти в обслуговуванні, регулюванні та ремонті тренажерів 5 днів на тиждень. Ви можете звертатися до нас як із разовими питаннями, так і за потреби комплексної сервісної підтримки.

Запорукою нашого якісного сервісного обслуговування є висококваліфікований персонал, наявність постійно поповнюваного складу оригінальних запасних частин та витратних матеріалів, наявність спеціального обладнання, технічної літератури та рекомендацій від виробників.

Силиконовая смазка для беговых дорожек 500мл Wacker Німеччина Силиконовая смазка для беговых дорожек 500мл Wacker Німеччина
Описание

Якісна мастило для бігових доріжок на силіконовій основі 500мл.

Мастило полотна бігової доріжки необхідна при істотному збільшенні тертя полотна про деку-основу і нехарактерному перегрів двигуна. Однією з ознак відсутності мастила у бігової доріжки є нерівномірність руху полотна, нагрів полотна. Щоб продовжити життя бігової доріжки необхідно регулярно змащувати. Орієнтовні рекомендації по мастилі:

ПробігПеріодичність змащування
менше 300 км/рік1 раз в рік
600 км/рік1 раз в 6 місяців
900 км/рік1 раз в 3 місяці
більше 1200 км/рік1 раз в 1 місяць

або кожні 30 годин пробігу. Якщо Ви відчуваєте, що недостатньо мастила - змащуйте раніше - цим Ви продовжите термін служби доріжки.

Як змастити полотно бігової доріжки:

  • Відключіть від мережі бігову доріжку ( якщо у Вас електрична бігова доріжка);
  • Послабити натяг полотна бігової доріжки;
  • Підніміть край бігового полотна, нанесіть мастило. Повторіть операцію з іншого боку бігової доріжки, повторіть операцію 3-4 рази простягаючи полотно вручну. Для нанесення зручно використовувати шприц з довгою голкою;
  • Проведіть натяг полотна бігової доріжки і центрування полотна. Для цього включіть бігову доріжку. Змістилося полотно вліво – підтягнути вправо, і навпаки;
  • Обкатайте змазане полотно 5 хвилин на швидкості 3 км/год. Відрегулюйте бігову доріжку, якщо потрібно.

Увага: Для змащення обладнання можна використовувати тільки спеціальний тип силіконової змазки. Ніколи не додавайте масляні інгредієнти, так як при цьому можна серйозно пошкодити бігову доріжку. Якщо бігова стрічка сповзає після мастила, необхідно його відцентрувати, регулюючи кінець біговій стрічки за допомогою універсального ключа.


  • Спосіб упаковки: Продукт поставляється в пляшках по 500 мл