Ви
можете обміняти або повернути куплений товар протягом 14 календарних днів з
моменту покупки у магазині.
Щоб
повернути або обміняти товар, будь ласка, переконайтеся, що:
•
товар, який не був у вжитку і не має слідів
використання: подряпин, сколів, потертостей тощо;
•
товар повністю укомплектований та не
порушена цілісність упаковки;
•
збережено всі ярлики та заводське маркування;
•
є документи, що підтверджують покупку
товару вашим клієнтом.
Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за
наявності висновку авторизованого або нашого сервісного центру, про те, що
умови експлуатації не були порушені.
Обміняти або повернути товар можна надіславши нам товар Новою Поштою
(обов'язково попередньо погодивши з вашим провідним менеджером обмін або
повернення)
Гарантійне обслуговування здійснюється безкоштовно силами сервісної служби
компанії SVITSPORTA.COM.UA. Строк дії гарантії зазначений у гарантійному
талоні, виданому при купівлі товару, та набирає чинності з дня продажу товару.
СервисНаша сервісна служба готова Вам допомогти в обслуговуванні, регулюванні та ремонті тренажерів 5 днів на тиждень. Ви можете звертатися до нас як із разовими питаннями, так і за потреби комплексної сервісної підтримки.
Професійний самокат для паркового катання, розрахований на просунутих райдерів з ростом від 130 до 170 см і мають досвід катання на рампі. Компліт має компактні розміри і низьку вагу, що полегшує виконання трюків і обертань, а також підходить для дітей від десяти років.
Особливістю самокатів Hipe є застосування інноваційних технологій, що зарекомендували себе в аерокосмічному моделюванні та будівництві, а саме, використання легких і надзвичайно міцних алюмінієвих сплавів отриманих із застосуванням лиття алюмінію під тиском (так званої куванням), з подальшою CNC обробкою, для отримання максимально точно виконаних компонентів, які відповідають всім технічним нормам і стандартам безпеки.
З використанням таких технологій виконана алюмінієва профільована дека з лонжеронами по краях днища, що дозволило домогтися максимальної міцності і торсіонної жорсткості при мінімальній вазі і розмірі. Дека схильна до подальшої термообробки після зварювання, тому здатна витримати пікові навантаження під час виконання трюків і стрибків. Компактний розмір платформи значного знижує вагу до 3800 грам.
Інтегрована колонка на промпідшипниках і міцне кермо з хромомолібденової сталі підвищують надійність моделі. Фіксація здійснюється компресійною системою IHC виконаної з кованого алюмінію з CNC обробкою, вона здатна протистояти ударним навантаженням і знижує вагу загальної конструкції, надаючи впевненості при агресивному катанні. Кована вилка, має монолітну конструкцію, без зварних швів, вона стійка до тріщин і витримує надмірні навантаження, володіючи малою вагою.
Колеса діаметром 120 мм - це оптимальне і універсальне рішення поєднує міцність, плавністю ходу і накат, а також стабільне приземлення. Вони виконані на кованій алюмінієвій маточині з використанням зносостійкого поліуретанового покриття жорсткістю 88А, що забезпечує високий рівень зчеплення і контролю. Вони змонтовані на якісних підшипниках класу АВЕС 9 з можливістю обслуговування за рахунок знімних пиляків.
Ножна Гальмівна система представлена у вигляді заднього крила з легованої сталі з нейлоновою накладкою для збільшення їх властивостей.
| Компресія: | IHC |
|---|---|
| Колір: | Синій |
| Вік: | 8+ |
| Зростання (см): | 130-170 |
| Максимальне навантаження (кг): | 100 кг |
| Матеріал платформи: | Алюміній 7003 T6 |
| Довжина (см): | 71.5 |
| Висота керма від підлоги (см): | 90 |
| Довжина деки (см): | 52 |
| Ширина деки (см): | 12 |
| Вага виробу (Нетто) кг: | 3.55 |
| Об'єм упаковки (м.куб): | 0.0554 |
| Тип / матеріал коліс: | PU 88A |
| Розмір коліс: | 120 мм |
| Вага в коробці (Брутто) кг: | 4.75 |
| Розмір упаковки (см): | 71. 5х62х12. 5 |
| Діаметр керма (мм): | 31.8 |
| Висота керма від деки (см): | 82 |
| Габарити керма (см): | 65х58 |
| Простір для ніг (см): | 37 |