Ви
можете обміняти або повернути куплений товар протягом 14 календарних днів з
моменту покупки у магазині.
Щоб
повернути або обміняти товар, будь ласка, переконайтеся, що:
•
товар, який не був у вжитку і не має слідів
використання: подряпин, сколів, потертостей тощо;
•
товар повністю укомплектований та не
порушена цілісність упаковки;
•
збережено всі ярлики та заводське маркування;
•
є документи, що підтверджують покупку
товару вашим клієнтом.
Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за
наявності висновку авторизованого або нашого сервісного центру, про те, що
умови експлуатації не були порушені.
Обміняти або повернути товар можна надіславши нам товар Новою Поштою
(обов'язково попередньо погодивши з вашим провідним менеджером обмін або
повернення)
Гарантійне обслуговування здійснюється безкоштовно силами сервісної служби
компанії SVITSPORTA.COM.UA. Строк дії гарантії зазначений у гарантійному
талоні, виданому при купівлі товару, та набирає чинності з дня продажу товару.
СервисНаша сервісна служба готова Вам допомогти в обслуговуванні, регулюванні та ремонті тренажерів 5 днів на тиждень. Ви можете звертатися до нас як із разовими питаннями, так і за потреби комплексної сервісної підтримки.
Hipe H4 - якісний самокат аматорського рівня, з оптимальним набором компонентів. Розрахований на зростання райдера від 130 до 170 см, ідеально підходить для стріта.
Високоміцний Т-подібний кермо з CrMo сталі встановлений на систему компресії SCS. Система SCS дуже поширена в професійних трюкових самокатах, так як вона максимально стійка до стрибків і важких приземлень. Хоч вона і має велику вагу, вона безвідмовна при постійному виконанні drop-in, backflip, і бар спінів не досвідченими райдерами. Це єдина компресія, для якої потрібні рулі без пропилу, що в результаті дає максимально можливе стиснення з усіх і не вимагає постійного обслуговування, що ідеально для новачків.
Легка алюмінієва вилка цільної (моноблочної) конструкції не має зварних швів, що виключає утворення тріщин після тривалих і постійних навантажень, як це буває у випадку зі сталевими.
Колеса діаметром 110 мм - це стандарт для більшості моделей самокатів, які можуть бути встановлені під будь-яку вилку, деку і гальмо. Даний розмір є усередненим варіантом, так як забезпечує маневреність, помірну швидкість, прямий баланс і оптимальну амортизацію за рахунок більшого обсягу поліуретану. Цільні диски виконані за технологією Hollowtech - вони міцніші, ніж спиць колеса. Жорсткість коліс в 88А дозволяють розвивати велику швидкість, а покриття в силу своєї міцності повільніше зношується.
Матеріал деки, як у більшості подібних моделей - це високоякісний авіаційний алюміній. Хоч такий сплав складніше піддається обробці, результат такої деталі вражаючий, саме тому його використовують для формування деки під трюковий самокат. Він міцний і легкий, має високі показники пружності, плинності і міцності. Абсолютно плоске дно деки полегшує ковзання по перешкодам, що є перевагою для використання в стріті.
Додатково, самокат оснащений пластиковим гальмом з металевою пластиною на внутрішній стороні, для протистояння зносу.
| Компресія: | SCS |
|---|---|
| Колір: | Хром |
| Вік: | 7+ |
| Зростання (см): | 130-170 |
| Максимальне навантаження (кг): | 100 кг |
| Матеріал платформи: | Алюміній 7003 T6 |
| Довжина (см): | 73 |
| Висота керма від підлоги (см): | 90 |
| Довжина деки (см): | 52 |
| Ширина деки (см): | 12 |
| Вага виробу (Нетто) кг: | 3.84 |
| Об'єм упаковки (м.куб): | 0.0585 |
| Тип / матеріал коліс: | PU 88A |
| Розмір коліс: | 110 мм |
| Вага в коробці (Брутто) кг: | 4.8 |
| Розмір упаковки (см): | 72x58x14 |
| Діаметр керма (мм): | 31.8 |
| Висота керма від деки (см): | 84 |
| Габарити керма (см): | 66x58 |
| Простір для ніг (см): | 36 |