Ви
можете обміняти або повернути куплений товар протягом 14 календарних днів з
моменту покупки у магазині.
Щоб
повернути або обміняти товар, будь ласка, переконайтеся, що:
•
товар, який не був у вжитку і не має слідів
використання: подряпин, сколів, потертостей тощо;
•
товар повністю укомплектований та не
порушена цілісність упаковки;
•
збережено всі ярлики та заводське маркування;
•
є документи, що підтверджують покупку
товару вашим клієнтом.
Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за
наявності висновку авторизованого або нашого сервісного центру, про те, що
умови експлуатації не були порушені.
Обміняти або повернути товар можна надіславши нам товар Новою Поштою
(обов'язково попередньо погодивши з вашим провідним менеджером обмін або
повернення)
Гарантійне обслуговування здійснюється безкоштовно силами сервісної служби
компанії SVITSPORTA.COM.UA. Строк дії гарантії зазначений у гарантійному
талоні, виданому при купівлі товару, та набирає чинності з дня продажу товару.
СервисНаша сервісна служба готова Вам допомогти в обслуговуванні, регулюванні та ремонті тренажерів 5 днів на тиждень. Ви можете звертатися до нас як із разовими питаннями, так і за потреби комплексної сервісної підтримки.
Hipe H3 - якісний компліт для новачків і любителів, розрахований на зростання від 120 до 160 см.обладнаний широкою декою і лонжеронами на днище, які мають скошені краї, роблячи ковзання по перешкодам більш простим. Високоміцне кермо з хромомолібденової сталі, хоч і важкуватий, але вага компенсується іншими елементами. Ці особливості роблять модель ідеальною для паркової дисципліни.
Міцні спицеві алюмінієві колеса діаметром в 110 мм і жорсткістю в 88А гарантують підвищений накат, дозволяючи розвивати більш високу швидкість. На 110 мм, на відміну від 100 мм, складніше повертати, але зберігати пряму при їзді значно легше. Ці переваги роблять самокат відмінним для застосування в стріті.
Система компресії iHC встановлена на промислову рульову, підійде для будь-якого райдера, який цінує низьку вагу в трюковому самокаті. Інтегрована рульова колонка на промислових підшипниках також економить загальну вагу обладнання, і сама по собі є міцною і стійкою до імпульсних навантажень.
Матеріал деки, як у більшості подібних моделей - це високоякісний авіаційний алюміній. Хоч такий сплав складніше піддається обробці, результат такої деталі вражаючий, саме тому його використовують для формування деки під трюковий самокат. Він міцний і легкий, має високі показники пружності, плинності і міцності.
Зв'язка високоміцного керма, полегшеної системи компресії, міцних коліс не вимогливих до покриття і широкої деки зі скошеними лонжеронами роблять модель вкрай універсальною у використанні. Також за рахунок низької ваги і міцних комплектуючих, вона підходить для виконання трюків не досвідченими райдерами.
| Компресія: | IHC |
|---|---|
| Колір: | Чорний / Хром |
| Вік: | 6+ |
| Зростання (см): | 120-160 |
| Максимальне навантаження (кг): | 100 кг |
| Матеріал платформи: | Алюміній 7003 T6 |
| Довжина (см): | 70 |
| Висота керма від підлоги (см): | 85 |
| Довжина деки (см): | 50 |
| Ширина деки (см): | 11.5 |
| Вага виробу (Нетто) кг: | 3.85 |
| Об'єм упаковки (м.куб): | 0.0535 |
| Тип / матеріал коліс: | PU 88A |
| Розмір коліс: | 110 мм |
| Вага в коробці (Брутто) кг: | 4.75 |
| Розмір упаковки (см): | 71х58х13 |
| Діаметр керма (мм): | 31.8 |
| Висота керма від деки (см): | 80 |
| Габарити керма (см): | 62x58 |
| Простір для ніг (см): | 36 |