Ви
можете обміняти або повернути куплений товар протягом 14 календарних днів з
моменту покупки у магазині.
Щоб
повернути або обміняти товар, будь ласка, переконайтеся, що:
•
товар, який не був у вжитку і не має слідів
використання: подряпин, сколів, потертостей тощо;
•
товар повністю укомплектований та не
порушена цілісність упаковки;
•
збережено всі ярлики та заводське маркування;
•
є документи, що підтверджують покупку
товару вашим клієнтом.
Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за
наявності висновку авторизованого або нашого сервісного центру, про те, що
умови експлуатації не були порушені.
Обміняти або повернути товар можна надіславши нам товар Новою Поштою
(обов'язково попередньо погодивши з вашим провідним менеджером обмін або
повернення)
Гарантійне обслуговування здійснюється безкоштовно силами сервісної служби
компанії SVITSPORTA.COM.UA. Строк дії гарантії зазначений у гарантійному
талоні, виданому при купівлі товару, та набирає чинності з дня продажу товару.
СервисНаша сервісна служба готова Вам допомогти в обслуговуванні, регулюванні та ремонті тренажерів 5 днів на тиждень. Ви можете звертатися до нас як із разовими питаннями, так і за потреби комплексної сервісної підтримки.
Hipe H10 - легкий трюковий самокат професійного рівня для паркового катання, розрахований на райдерів з ростом від 130 до 170 см, що дає можливість експлуатації дітям від 10 років.
Особливістю самокатів Hipe є застосування інноваційних технологій, що зарекомендували себе в аерокосмічному моделюванні та будівництві, а саме, використання легких і надзвичайно міцних алюмінієвих сплавів отриманих із застосуванням лиття алюмінію під тиском (так званої куванням), з подальшою CNC обробкою, для отримання максимально точно виконаних компонентів, які відповідають всім технічним нормам і стандартам безпеки.
З використанням таких технологій виконана алюмінієва профільована дека, що дозволило домогтися максимальної міцності і торсіонної жорсткості при мінімальній вазі. Дека має подальшу термообробку, тому витримує пікові навантаження під час виконання трюків.
Інтегрована колонка на промпідшипниках і міцне кермо з хромомолібденової сталі підвищують надійність моделі. Кована вилка сумісна з колесами діаметром 120 мм, не має зварних швів, що дозволяє уникнути тріщин. Фіксація вилки і керма здійснюється компресійної двухболтовой системою IHC виконаної з кованого алюмінію з CNC обробкою. Вся система добре протистоїть ударним навантаженням, і має низьку вагу.
Колеса діаметром 110 мм - це універсальне рішення поєднує максимальну міцність, плавність ходу і накат. Вони виконані на кованій алюмінієвій маточині з використанням зносостійкого поліуретанового покриття жорсткістю 88А, що забезпечує високий рівень зчеплення і контролю. Якісні підшипники класу АВЕС 9 мають можливість обслуговування, так як оснащені знімними пильовиками.
Ножна Гальмівна система представлена у вигляді заднього крила з легованої сталі з нейлоновою накладкою.
| Компресія: | IHC |
|---|---|
| Колір: | Чорно-білий |
| Вік: | 8+ |
| Зростання (см): | 130-170 |
| Максимальне навантаження (кг): | 100 кг |
| Матеріал платформи: | Алюміній 7003 T6 |
| Довжина (см): | 71 |
| Висота керма від підлоги (см): | 90 |
| Довжина деки (см): | 52 |
| Ширина деки (см): | 12 |
| Вага виробу (Нетто) кг: | 3.75 |
| Об'єм упаковки (м.куб): | 0.0554 |
| Тип / матеріал коліс: | PU 88A |
| Розмір коліс: | 110 мм |
| Вага в коробці (Брутто) кг: | 4.95 |
| Розмір упаковки (см): | 71. 5х62х12. 5 |
| Діаметр керма (мм): | 31.8 |
| Висота керма від деки (см): | 82 |
| Габарити керма (см): | 66x58 |
| Простір для ніг (см): | 37 |