Ви
можете обміняти або повернути куплений товар протягом 14 календарних днів з
моменту покупки у магазині.
Щоб
повернути або обміняти товар, будь ласка, переконайтеся, що:
•
товар, який не був у вжитку і не має слідів
використання: подряпин, сколів, потертостей тощо;
•
товар повністю укомплектований та не
порушена цілісність упаковки;
•
збережено всі ярлики та заводське маркування;
•
є документи, що підтверджують покупку
товару вашим клієнтом.
Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за
наявності висновку авторизованого або нашого сервісного центру, про те, що
умови експлуатації не були порушені.
Обміняти або повернути товар можна надіславши нам товар Новою Поштою
(обов'язково попередньо погодивши з вашим провідним менеджером обмін або
повернення)
Гарантійне обслуговування здійснюється безкоштовно силами сервісної служби
компанії SVITSPORTA.COM.UA. Строк дії гарантії зазначений у гарантійному
талоні, виданому при купівлі товару, та набирає чинності з дня продажу товару.
СервисНаша сервісна служба готова Вам допомогти в обслуговуванні, регулюванні та ремонті тренажерів 5 днів на тиждень. Ви можете звертатися до нас як із разовими питаннями, так і за потреби комплексної сервісної підтримки.
трюковий самокат hipe H1 орієнтований на дітей від 5-7 років з початковим рівнем катання.
Компліт досить легкий, щоб вчитися робити трюки. Дитині не важко буде обертати самокат на 360 градусів навколо своєї осі.
Модель відрізняється міцністю і витримує підвищені навантаження під час екстремального катання. Вага райдера може досягати 100 кг.
Самокат оснащений максимально надійним і міцним кермом Bat-wing з поперечним кросбаром. Невеликі колеса діаметром 100 мм дозволяють швидко набирати швидкість і відмінно підійдуть для катань як в рампі і скейтпарках, так і для вуличного катання. Hipe H1 призначений для хлопчиків і дівчаток старше 5 років, також підійде підліткам - рекомендований зріст становить від 110 см до 160 см.
Y-подібне кермо, оснащене поперечним кросбаром, виготовлене з хром-молібденового сплаву, завдяки чому відрізняється особливою міцністю. Ширина керма становить 48 см - Габарити зручні для виконання фліп трюків з обертанням. Зносостійкі м'які гріпси не дозволяють долоням зісковзнути з ручок. Система компресії IHC з хомутом на 2-х болтах надійно фіксує кермо в сталевій вилці з офсетом 10 мм.Самокат оснащений рульовою колонкою на відкритих підшипниках - при необхідності їх легко зняти і замінити.
Зносостійкі і довговічні колеса з діаметром 100 мм з пластиковим внутрішнім підставою роблять самокат максимально маневреним. Поліуретанові колеса з індексом жорсткості 82А - це оптимальний баланс між зносостійкістю і відмінним зчепленням з трасою. Контролювати швидкість і зупинитися дозволяє задній металевий гальмо.
Самокат Hipe H1 має фіксовану конструкцію-висота керма не регулюється, самокат не складається. Міцна алюмінієва дека довжиною 340 мм і шириною 110 мм покрита рельєфною шкіркою, яка робить її максимально безпечною - ноги не зісковзнуть під час катання. Завдяки цьому досягається максимальна жорсткість і надійність, необхідна для виконання трюків і стрибків. Самокат витримує навантаження до 100 кг.
технічні характеристики:
| Компресія: | IHC |
|---|---|
| Колір: | Чорний / Червоний |
| Вік: | 5+ |
| Зростання (см): | 110-150 |
| Максимальне навантаження (кг): | 100 кг |
| Матеріал платформи: | Алюміній 7003 T6 |
| Довжина (см): | 66 |
| Висота керма від підлоги (см): | 85 |
| Довжина деки (см): | 48 |
| Ширина деки (см): | 11 |
| Вага виробу (Нетто) кг: | 3.45 |
| Об'єм упаковки (м.куб): | 0.0427 |
| Тип / матеріал коліс: | PU 88A |
| Розмір коліс: | 100 мм |
| Вага в коробці (Брутто) кг: | 4.3 |
| Розмір упаковки (см): | 67х49х13 |
| Діаметр керма (мм): | 31.8 |
| Висота керма від деки (см): | 79 |
| Габарити керма (см): | 62х48 |
| Простір для ніг (см): | 34 |