0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0

Самокат Tempish SCOOPER/pink

1690грн.
  • Производитель  Tempish
  • Наличие:  Предзаказ
  • Код Товара:  10500002371/pink
  • 10500002371/pink
   

Безкоштовна доставка
Ми пропонуємо безкоштовну доставку при купівлі спортивного обладнання та аксесуарів. Платіть тільки за покупку, а всі витрати на доставку ми візьмемо на себе.
*акція діє лише при покупці на суму від 5000 грн.
*Увага: товар придбаний на виплат, що бере участь в акціях або зі знижкою доставка обумовлюється індивідуально.
Повернення товару

Ви можете обміняти або повернути куплений товар протягом 14 календарних днів з моменту покупки у магазині.

Щоб повернути або обміняти товар, будь ласка, переконайтеся, що:

         товар, який не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей тощо;

         товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;

         збережено всі ярлики та заводське маркування;

         є документи, що підтверджують покупку товару вашим клієнтом.

 

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за наявності висновку авторизованого або нашого сервісного центру, про те, що умови експлуатації не були порушені.

Обміняти або повернути товар можна надіславши нам товар Новою Поштою (обов'язково попередньо погодивши з вашим провідним менеджером обмін або повернення)

Гарантія сервіс

Гарантійне обслуговування здійснюється безкоштовно силами сервісної служби компанії SVITSPORTA.COM.UA. Строк дії гарантії зазначений у гарантійному талоні, виданому при купівлі товару, та набирає чинності з дня продажу товару.

4230528-business-marketing-service-solution_115020.pngСервис

   Наша сервісна служба готова Вам допомогти в обслуговуванні, регулюванні та ремонті тренажерів 5 днів на тиждень. Ви можете звертатися до нас як із разовими питаннями, так і за потреби комплексної сервісної підтримки.

Запорукою нашого якісного сервісного обслуговування є висококваліфікований персонал, наявність постійно поповнюваного складу оригінальних запасних частин та витратних матеріалів, наявність спеціального обладнання, технічної літератури та рекомендацій від виробників.

Самокат Tempish SCOOPER/pink Самокат Tempish SCOOPER/pink Самокат Tempish SCOOPER/pink Самокат Tempish SCOOPER/pink Самокат Tempish SCOOPER/pink Самокат Tempish SCOOPER/pink Самокат Tempish SCOOPER/pink Самокат Tempish SCOOPER/pink Самокат Tempish SCOOPER/pink Самокат Tempish SCOOPER/pink
Описание

Tempish Scooper


это безопасный складной самокат в ярких оттенках, который рассчитан на детей возрастом от 3-х лет. Модель имеет простую систему складывания, работающую простым нажатием кнопки. Руль регулируется по высоте и фиксируется в пределах четырех положений:

  • 56 см;
  • 61 см;
  • 66 см;
  • 71 см.

Неопытным детям будет крайне комфортно кататься на Scooper, ведь он устойчив благодаря использованию трех колес. Управление самокатом осуществляется переносом веса в стороны, что позволяет без проблем поворачивать без риска упасть. Торможение осуществляется за счет заднего крыла-тормоза, достаточно просто наступить на крыло, чтобы остановиться.


Очень важной особенностью модели выступают его колеса, которые подсвечиваются в темноте за счет встроенных светодиодов разными цветами. Благодаря такой особенности, взрослые никогда не упустят из виду своего ребенка.

Класс
Для начинающих райдеров
Максимальный вес пользователя 
20 кг
Материал рамы    PP + нейлон
Ширина деки
12 см
Длина деки  29 см 
Ширина руля     24 см 
Высота руля
71 см
Тормоз
есть, нейлон
Колеса
115 х 30 мм / 80 х 24 мм
Подшипники
ABEC 7 
Вес самоката  2,5 кг   
Гарантия 6 месяцев