0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0

Гиперэкстензия InterAtletika СТ063.1

3294грн.
  • Производитель  INTERATLETIKA
  • Наличие:  В наличии
  • Код Товара:  СТ063.1
  • СТ063.1
   

Безкоштовна доставка
Ми пропонуємо безкоштовну доставку при купівлі спортивного обладнання та аксесуарів. Платіть тільки за покупку, а всі витрати на доставку ми візьмемо на себе.
*акція діє лише при покупці на суму від 5000 грн.
*Увага: товар придбаний на виплат, що бере участь в акціях або зі знижкою доставка обумовлюється індивідуально.
Повернення товару

Ви можете обміняти або повернути куплений товар протягом 14 календарних днів з моменту покупки у магазині.

Щоб повернути або обміняти товар, будь ласка, переконайтеся, що:

         товар, який не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей тощо;

         товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;

         збережено всі ярлики та заводське маркування;

         є документи, що підтверджують покупку товару вашим клієнтом.

 

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за наявності висновку авторизованого або нашого сервісного центру, про те, що умови експлуатації не були порушені.

Обміняти або повернути товар можна надіславши нам товар Новою Поштою (обов'язково попередньо погодивши з вашим провідним менеджером обмін або повернення)

Гарантія сервіс

Гарантійне обслуговування здійснюється безкоштовно силами сервісної служби компанії SVITSPORTA.COM.UA. Строк дії гарантії зазначений у гарантійному талоні, виданому при купівлі товару, та набирає чинності з дня продажу товару.

4230528-business-marketing-service-solution_115020.pngСервис

   Наша сервісна служба готова Вам допомогти в обслуговуванні, регулюванні та ремонті тренажерів 5 днів на тиждень. Ви можете звертатися до нас як із разовими питаннями, так і за потреби комплексної сервісної підтримки.

Запорукою нашого якісного сервісного обслуговування є висококваліфікований персонал, наявність постійно поповнюваного складу оригінальних запасних частин та витратних матеріалів, наявність спеціального обладнання, технічної літератури та рекомендацій від виробників.

Гиперэкстензия InterAtletika СТ063.1 Гиперэкстензия InterAtletika СТ063.1
Описание

Описание / Гиперэкстензия InterAtletika СТ063.1

Гиперэкстензия СТ063 - это один из самых эффективных тренажеров, рассчитанных на работу с собственным весом, из представленных на современном рынке. Несмотря на простоту конструкции, ему нет равных в отношении тренировки мышц спины (особенно поясничного отдела), ног и даже мышц пресса.
 
Каркас тренажера выполнен из высокопрочного металла, дополнительно покрытого слоем краски, предохраняющим его от нежелательных механических воздействий и продлевающим срок службы гиперэкстензии. Специальные насадки для ножек предотвращают скольжение и обеспечивают максимальную устойчивость.
 
Складная конструкция гиперэкстензии позволяет минимизировать пространство, занимаемое тренажером во время, когда он не используется, а возможность регулирования длины скамьи делает его по-настоящему универсальным и идеально подходящим для домашнего использования.
 
Максимальный комфорт во время использования тренажера обеспечивают специальные мягкие, износоустойчивые подушки и специальное мягкое покрытие упоров для ног.