0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0

Приставка для ног InterAtletika ST-005.4

2184грн.
  • Производитель  INTERATLETIKA
  • Наличие:  В наличии
  • Код Товара:  ST-005.4
  • ST-005.4
   

Безкоштовна доставка
Ми пропонуємо безкоштовну доставку при купівлі спортивного обладнання та аксесуарів. Платіть тільки за покупку, а всі витрати на доставку ми візьмемо на себе.
*акція діє лише при покупці на суму від 5000 грн.
*Увага: товар придбаний на виплат, що бере участь в акціях або зі знижкою доставка обумовлюється індивідуально.
Повернення товару

Ви можете обміняти або повернути куплений товар протягом 14 календарних днів з моменту покупки у магазині.

Щоб повернути або обміняти товар, будь ласка, переконайтеся, що:

         товар, який не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей тощо;

         товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;

         збережено всі ярлики та заводське маркування;

         є документи, що підтверджують покупку товару вашим клієнтом.

 

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за наявності висновку авторизованого або нашого сервісного центру, про те, що умови експлуатації не були порушені.

Обміняти або повернути товар можна надіславши нам товар Новою Поштою (обов'язково попередньо погодивши з вашим провідним менеджером обмін або повернення)

Гарантія сервіс

Гарантійне обслуговування здійснюється безкоштовно силами сервісної служби компанії SVITSPORTA.COM.UA. Строк дії гарантії зазначений у гарантійному талоні, виданому при купівлі товару, та набирає чинності з дня продажу товару.

4230528-business-marketing-service-solution_115020.pngСервис

   Наша сервісна служба готова Вам допомогти в обслуговуванні, регулюванні та ремонті тренажерів 5 днів на тиждень. Ви можете звертатися до нас як із разовими питаннями, так і за потреби комплексної сервісної підтримки.

Запорукою нашого якісного сервісного обслуговування є висококваліфікований персонал, наявність постійно поповнюваного складу оригінальних запасних частин та витратних матеріалів, наявність спеціального обладнання, технічної літератури та рекомендацій від виробників.

Приставка для ног InterAtletika ST-005.4 Приставка для ног InterAtletika ST-005.4
Описание

Описание / Приставка для ног InterAtletika ST-005.4

Приставка для ног InterAtletika ST-005.4 предназначена для выполнения упражнений на сгибание/разгибание бедра. Эксплуатируется вместе со скамьей Профи ST-008. Оборудование предназначено для силового тренинга, использовать можно как в тренажерном зале, так и в домашних условиях. Изделие выполнено из прочного металлического профиля, выдерживает высокие нагрузки.

Тренируясь на приставке для ног, можно проработать бедра, икры, вовлекаются в работу мышцы ягодиц и пресса. Тренажер поможет сформировать крепкие мышцы ног, придав желаемый рельеф, сделать пресс более выразительным.

Приставка для ног ST-005.4 расширит возможности домашнего спортзала

Компактная конструкция занимает минимум свободного места, позволяет значительно расширить тренировочную программу. Рама выполнена из высокого качества стали, все детали соединения тестируются при производстве. Изделие отличается прочностью, надежностью и долговечностью. Тренироваться на снаряжении с комфортом, выжимая максимум от каждого занятия, может и начинающий, и профессиональный спортсмен.

Мягкие детали выполнены из поролона, устойчивого к деформации. Такое выполнение гарантирует его длительный срок службы, поскольку материал устойчив к деформации и истиранию.

Приставка для ног ST-005.4 входит в комплектацию скамьи атлетической Оптима ST-005.1 и тренажера Оптима ST-005.