0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0

Лапы тренерские Benlee RUSSIAN (blk/red)

950грн.
  • Производитель  BENLEE Rocky Marciano
  • Наличие:  Предзаказ
  • Код Товара:  195022 (blk/red)
  • 195022 (blk/red)
   

Безкоштовна доставка
Ми пропонуємо безкоштовну доставку при купівлі спортивного обладнання та аксесуарів. Платіть тільки за покупку, а всі витрати на доставку ми візьмемо на себе.
*акція діє лише при покупці на суму від 5000 грн.
*Увага: товар придбаний на виплат, що бере участь в акціях або зі знижкою доставка обумовлюється індивідуально.
Повернення товару

Ви можете обміняти або повернути куплений товар протягом 14 календарних днів з моменту покупки у магазині.

Щоб повернути або обміняти товар, будь ласка, переконайтеся, що:

         товар, який не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей тощо;

         товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;

         збережено всі ярлики та заводське маркування;

         є документи, що підтверджують покупку товару вашим клієнтом.

 

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за наявності висновку авторизованого або нашого сервісного центру, про те, що умови експлуатації не були порушені.

Обміняти або повернути товар можна надіславши нам товар Новою Поштою (обов'язково попередньо погодивши з вашим провідним менеджером обмін або повернення)

Гарантія сервіс

Гарантійне обслуговування здійснюється безкоштовно силами сервісної служби компанії SVITSPORTA.COM.UA. Строк дії гарантії зазначений у гарантійному талоні, виданому при купівлі товару, та набирає чинності з дня продажу товару.

4230528-business-marketing-service-solution_115020.pngСервис

   Наша сервісна служба готова Вам допомогти в обслуговуванні, регулюванні та ремонті тренажерів 5 днів на тиждень. Ви можете звертатися до нас як із разовими питаннями, так і за потреби комплексної сервісної підтримки.

Запорукою нашого якісного сервісного обслуговування є висококваліфікований персонал, наявність постійно поповнюваного складу оригінальних запасних частин та витратних матеріалів, наявність спеціального обладнання, технічної літератури та рекомендацій від виробників.

Лапы тренерские Benlee RUSSIAN (blk/red) Лапы тренерские Benlee RUSSIAN (blk/red) Лапы тренерские Benlee RUSSIAN (blk/red) Лапы тренерские Benlee RUSSIAN (blk/red)
Описание

Лапы тренерские прямые BENLEE RUSSIAN (blk / red) - сегодня являются наиболее востребованными среди спортсменов и тренеров во всем мире, используются для отрабатывания прямых ударов, как нельзя лучше подходят для имитации настоящего боя: тренер при этом может проверить реакцию тренируемого на встречный удар, реакцию на удар и удержание высокого темпа ударов, можно отработать ходьбу с ударами.

  • По своей конструкции прямая лапа представляет собой жесткую подушку со сглаженными углами размером не намного больше ладони.
  • По центру приспособления находится мишень в виде контрастной окружности.
  • Боксёрская лапа держит свою форму, благодаря вкладышу из плотного амортизационного материала, с обратной стороны "подушки" находится крепление для кисти, напоминающее перчатку.

В ровных лапах руки постоянно испытывают напряжение, поэтому находиться в них довольно неудобно. Но именно этот вид снаряжения оптимально подходит для упражнений "вперед-назад", "в стороны и по кругу".