0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0

Клаймбер (Эскалатор) Spirit CSC900

409760грн.
 • Производитель  Spirit
 • Наличие:  Предзаказ
 • Код Товара:  CSC900
 • CSC900
409760грн.  Нашли дешевле
   

Безкоштовна доставка
Ми пропонуємо безкоштовну доставку при купівлі спортивного обладнання та аксесуарів. Платіть тільки за покупку, а всі витрати на доставку ми візьмемо на себе.
*акція діє лише при покупці на суму від 5000 грн.
*Увага: товар придбаний на виплат, що бере участь в акціях або зі знижкою доставка обумовлюється індивідуально.
Повернення товару

Ви можете обміняти або повернути куплений товар протягом 14 календарних днів з моменту покупки у магазині.

Щоб повернути або обміняти товар, будь ласка, переконайтеся, що:

         товар, який не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей тощо;

         товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;

         збережено всі ярлики та заводське маркування;

         є документи, що підтверджують покупку товару вашим клієнтом.

 

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за наявності висновку авторизованого або нашого сервісного центру, про те, що умови експлуатації не були порушені.

Обміняти або повернути товар можна надіславши нам товар Новою Поштою (обов'язково попередньо погодивши з вашим провідним менеджером обмін або повернення)

Гарантія сервіс

Гарантійне обслуговування здійснюється безкоштовно силами сервісної служби компанії SVITSPORTA.COM.UA. Строк дії гарантії зазначений у гарантійному талоні, виданому при купівлі товару, та набирає чинності з дня продажу товару.

4230528-business-marketing-service-solution_115020.pngСервис

   Наша сервісна служба готова Вам допомогти в обслуговуванні, регулюванні та ремонті тренажерів 5 днів на тиждень. Ви можете звертатися до нас як із разовими питаннями, так і за потреби комплексної сервісної підтримки.

Запорукою нашого якісного сервісного обслуговування є висококваліфікований персонал, наявність постійно поповнюваного складу оригінальних запасних частин та витратних матеріалів, наявність спеціального обладнання, технічної літератури та рекомендацій від виробників.

Описание

Spirit Stair Climber CSC900 - профессиональная лестница-степпер, тренажер подъема по ступеням для самых интенсивных тренировок ягодиц и мышц ног без ударных нагрузок на суставы. Отлично развивает чувство равновесия и координацию, тренирует сердечно-сосудистую систему.

 • Модель спроектирована для пользователей любого уровня подготовки, имеет бесшумный ход с широким диапазоном нагрузки. Мощный электродвигатель обеспечивает плавную регулировку скорости по 20 уровням, что позволяет максимально эффективно дозировать прикладываемую нагрузку (медленное движение для восстановления сил, быстрое движение для интервальных тренировок с высокой интенсивностью).
 • Встроенный вентилятор сделает тренировку мега комфортной.
 • Дисплей консоли оснащен большим графическим LED дисплеем с приятным цветом свечения светодиодов.
 • Сенсорные датчики измерения пульса обеспечивают контроль за пульсом и общей эффективностью Вашей тренировки.
 • Держатель для бутылки, полка для мобильных устройств расположены на привычных местах рядом с дисплеем
 • 3 ступени на лестнице Spirit CSM900 обеспечивают реалистичность имитации движения.
 • Высота первой ступени 300 мм позволяет легко занять положение на тренажере.
 • Параметры тренировки можно легко изменить во время тренировки. Поручни с мягким покрытием обеспечивают безопасность и комфорт на протяжении всей тренировки, делая удобным подъем и спуск с тренажера. По бокам лестницы расположены неподвижные ступеньки для отдыха или для считывания информации с консоли.
 • Кнопки запуска/остановки и регулировки скорости, расположенные на рукоятях, позволяют легко менять интенсивность нагрузки, не прерывая тренировку.
 • Качество материалов и исполнения, графичные линии, игра света и тени на кожухе создают динамику в дизайне тренажера, а внимание к деталям удовлетворит самого требовательного пользователя.