0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0

Century Bob-Box 101693

24999грн.
  • Производитель  CENTURY
  • Наличие:  В наличии
  • Код Товара:  101693
  • 101693
24999грн.  Нашли дешевле
   

Безкоштовна доставка
Ми пропонуємо безкоштовну доставку при купівлі спортивного обладнання та аксесуарів. Платіть тільки за покупку, а всі витрати на доставку ми візьмемо на себе.
*акція діє лише при покупці на суму від 5000 грн.
*Увага: товар придбаний на виплат, що бере участь в акціях або зі знижкою доставка обумовлюється індивідуально.
Повернення товару

Ви можете обміняти або повернути куплений товар протягом 14 календарних днів з моменту покупки у магазині.

Щоб повернути або обміняти товар, будь ласка, переконайтеся, що:

         товар, який не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей тощо;

         товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;

         збережено всі ярлики та заводське маркування;

         є документи, що підтверджують покупку товару вашим клієнтом.

 

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за наявності висновку авторизованого або нашого сервісного центру, про те, що умови експлуатації не були порушені.

Обміняти або повернути товар можна надіславши нам товар Новою Поштою (обов'язково попередньо погодивши з вашим провідним менеджером обмін або повернення)

Гарантія сервіс

Гарантійне обслуговування здійснюється безкоштовно силами сервісної служби компанії SVITSPORTA.COM.UA. Строк дії гарантії зазначений у гарантійному талоні, виданому при купівлі товару, та набирає чинності з дня продажу товару.

4230528-business-marketing-service-solution_115020.pngСервис

   Наша сервісна служба готова Вам допомогти в обслуговуванні, регулюванні та ремонті тренажерів 5 днів на тиждень. Ви можете звертатися до нас як із разовими питаннями, так і за потреби комплексної сервісної підтримки.

Запорукою нашого якісного сервісного обслуговування є висококваліфікований персонал, наявність постійно поповнюваного складу оригінальних запасних частин та витратних матеріалів, наявність спеціального обладнання, технічної літератури та рекомендацій від виробників.

Century Bob-Box 101693 Century Bob-Box 101693
Описание
Самое знаменитое фирменное изделие в группе тяжелых мешков. Он обладает всеми достоинствами традиционных тренировочных мешков и, при этом, нет той твердости, с которой встречает Ваш удар обычный тяжелый мешок. BOB-BOX обеспечивает желаемую степень сопротивления в зависимости от количества налитой воды. Слой пены, окружающий водяную сердцевину, позволяет удару проникнуть внутрь. Предназначен для отработки ударов и "тычковой" техники. При тренировке с водоналивным мешком необходимо вкладывать больше силу ног, корпуса, рук. Этот мешок можно поставить дома, он не требует крепления к потолку, как обычная «груша», практически бесшумен во время тренировки. Благодаря имитации человеческого тела, BOB-BOX позволяет хорошо отрабатывать точность удара. На мешке можно работать без снарядных перчаток, тренировать удары ладонями, пальцами.
  • Вес незаполненного мешка 15 кг.
  • Высота торса может меняться (7 положений): от 150 до 200 см.
  • Основание заполняется водой или песком.
  • При заполнении основания песком вес: 220 кг.
  • При заполнении основания водой (120 литров) вес: 135 кг.
  • Размер упаковки: 67х67х121 см
Сделано в США (Оклахома).